†Naděje umírá poslední.†

Září 2013

Rady z mého Víkendu 0.1

30. září 2013 v 20:48 | V. |  Rady a tipy
Rady z mého víkendu, no moc toho nebylo:D

Chceš zhubnout?? Běžte si zaběhat, v tomhle počasí je to super a navíc mít pro sebe trošku klidu by bylo přece fajn ne? Můžete si pustit a přemýšlet a vybít si možná i nějaký ten stres!:)

Chceš se podívat na nějaký film?? Stáhni si Hotel Transylvánie! Je to fakt pecka film, rozhodně se u toho pobavíš:D Stala se mým nejoblíbenějším anymákem hned po Rio!:D

Máš něco do školy?? Udělej si úkoly, připrav si, slep si sešity, a dělej si třeba nadpisy nebo čtenářský deník, no je toho dost:)!

Nudíš se?? Zkus si namalovat linky nebo se nějak celkově namalovat, zkusit stíny atd. Stojí to za to, dostaneš to malování pak do ruky!:)

Tak to je vše!:)

Billboard Hot 100

25. září 2013 v 13:07 | V. |  Rady a tipy

Jestli se nudíte a chcete se nějak zabavit, tak právě proto vám sem dávám tenhle článěk, který je o Americké Hitparádě nejlepší písniček. Pokud třeba hledáte nějakou písničku nebo si jen tak zaposlouchat, je pro to Billboard přímo stvořený. Já tím často zabíjím čas a vlastně takhle hledám i nějaký písničky, nebo se odzvídám o nových :) Příjde mi to jako dobrá věc. Ve videu je sice 50 nejlepších písniček a to jen ukázek, ale stejně to zabere dost času :)

A tady už je video pro tento týden!:)


Představení.

23. září 2013 v 20:49 | V. |  General
Tak nejlepší by bylo na začátek se spolu trochu seznámit.

Mé jméno je Veronika, a budu se podepisovat pod přezdívkou V.
Jelikož nemám na vymýšlení přezdívek příliš bujnou fantazii, nic lepšího mě nenapadlo, ale určitš plánuji si změnit přezdívku, protože takovouhle jednoduchou mají skoro všichni.

Bydlím v Chomutovském okresu, ale nic víc nic míň vám k tomu neřeknu. Ještě by jste mě někdo přepadl a to já vážně nechci:D:D Jen jednou jsem se stěhovala, z nedalekého města cca 20km daleko.

Je mi 14 let, ale fakt na tomhle věku mění to že v 19.Prosince mám narozeniny. Chodím do 9.třídy, kterou si chci pořádně užít , jelikož je to poslední rok na základce.

Mám 1 bratra, se kterým nežiju, a 1 nevlastní sestru, kterou jsem viděla 2x v životě.
A nakonec bych o sobě ctěla říct že mám kluka, se kterým jsem 1 rok a 7 měsíců.

Tak tedy jen pár faktů o mě, protože s postupem času budu jistě přidávat více a více článků About Me!

Recenze.

22. září 2013 v 21:55 | V.

Lenost.

20. září 2013 v 21:22 | V. |  Blog
Jsem nějaká líná to tu rozjet, no tak snad o víkendu:D
Menší úpravy jsou, ale nechce se mi nějak do těch velkých.
Lenost u mě často vítězí :)