†Naděje umírá poslední.†

Říjen 2013

Glitter Nail Polish

31. října 2013 v 14:19 | V. |  DIY -Do It Yourself
Příjde mi to jako pěkný a zajímavý návod, který uplatní snad každá holka:)
Návod + Videonávod v celém článku!:)

Why?

30. října 2013 v 21:27 | V. |  Vylévám si své Srdce
Tumblr
Nechápu to..
Proč mají vždycky štěstí, ty namyšlený a sobecký krávy.( s prominutím, neberte to nikdo osobně)
Proč to tak je dané? Proč lidi, kteří jsou laskavý a nesobecký, nebo chytří, mají smůlu.
Nechápu to. Všude kam se podívám, tak si říkám, kde berou na ty svoje iPhony, iPody a iMacy a luxusní a značkový věci. Nevyhledávám tyhle věci ikdyž nevadilo by mi něco takového vlastnit:D:D Ale proč zrovna ony, ty namyšlené a sobecké holky mají vše o co jsi řeknout. Snažím se dělat pro to vše, ale stejně mi to nevýjde. Proč jsou tak krásné a s nádhernou postavou a mají všechno, ale ještě se vytahovat a mít nos nahoře to mě tak neskutečně vytáčí. jo klidně, přeju jim to, ale ať si to laskavě nechají pro sebe a nedělají ze sebe modelku, Tak strašně mě to vytáčí!

A taky mě štve.. To musím krásná a bohatá aby aspoň někdo uznával mojí tvrdou práci! Aby jste se chodili? Mám být namyšlená a zlá se vším, aby jste mi záviděli, jenže když to člověk má tak ho jenom pomlouváte, co po mě chcete, aby jsem měla aspon nějaké čtenáře?! Ale proč to sem vůbec píšu, když si to nikdo neprečte. No to je fuk.

Článek bez smyslu, ale potřebovala jsem se vypsat...

Instagram.

20. října 2013 v 4:05 | V. |  Patlanice

Instagram.
Aplikace, která pohltila všechny teenagery. I mě:D Snad každá holka s androidem si prošli touhle appkou, nejen holky, ale i kluci. Pár jich znám. Instagramové období nekončí a taky dlouho končit nebude. Přiznám se že i já ráda přidávám fotky a jsem nadšená z každého lajku či komentu. Ale mému přítelovi se to moc nelíbí, říká, že je to hrozná appka, k ničemu že se tam nic jiného dělat nedá. ( Mimochodem zkusil si to taky:D) Tak se to snažím omezovat:)
Obvyklé fotky na Instagramu jsou jídlovky, neboli že si vyfotí jídlo co si doma krásnýho připravil, nebo jak byl v Mekáči či KFC, ano i já takovou fotku mám:D:D . Dále jsou umělecké fotky krajiny, dětí atd, atd .. A nakonec tedy sebe. Vlastně se dá vyfotit vše co jde a sdílet to s ostatními:D Také se můžeme podívat přes počítač, ale nedají se touto cestou přidávat fotky, jen lajkovat:) Patří mezi velmi oblíbené appky.
Navíc je také fajn, že si můžeme vlastně upravit fotky, a sdílet to na FB či jiných sociálních sítích
Mám tuhle appku ráda, a nejsem tu určitě sama:D!:)

Oblíbený seriál: Pretty Little Liars

13. října 2013 v 22:27 | V. |  Favorite..
-Shhh-
I já jsem tomuto serálu podlehla. Je to ten Nejlepší seriál, na který jsem kdy koukala! Právě čekám na hallowenský díl, který má vyjít až za 10 dní:/ Čekám na něj už zhruba měsíc, protože jsem na PLL začala koukat asi před začátkem školy, a zkoukla jsem ho tedy velice rychle, protože m to fakt nadchlo. Seriál má zatím 3 kompletní série a jednu tedy 4. nedokončenou. Mojí nejoblíběnější postavou je... ASi všechny:D:D Ale nejvíc mi je sympatická Aria a Hannah!:) Ale nejkrásnější je pro mě rozhodně Alison.

A co se v PLL vlastně děje?
5 kamarádek spolu tráví večerní čas ve stodole. Přeženou to s pitím a všecny natvrdo usnou, poté se probudí, a zjistí, že mezi nimi není Alison. Od té doby je nezvěstná a ostatní holky se kvůli tomu spolu přastanou bavit. Rok poté, kdy se opět spolu skamarádí, jim začne neznámý člověk posílat smsky s podpisem -A. Všechny holky si myslí, že to je Alison, ale vzápětí se najde její tělo, ale smsky nepřestávají. Holky mají pochybnosti, a tak se snaží -A vypátrat. A jak to vlastně všechno je? To se dozvíte, jen když si to pustíte!:) Hurá do toho!

Rozhodně doporučuji všem, co se nudí a neví co doma při deštivých nebo nepříznivých dnech dělat!:)

No signal.

11. října 2013 v 23:45 | V. |  Vylévám si své Srdce
Tumblr
Normálně horor, děs a hrůza. Máma odpojila nějaký kabel na WiFi routeru, ale nevěděla kam patří, tak jsem říkala ať počká na tátu, že to spraví. A řekla jsem jí, aby už to nechala být, a ať za žádnou cenu nemačká ten "čudlík" vzadu, že se to celý resetuje. A co se samozdřejmě stalo? Zmáčkla ho. 4 dny bez netu. Ale tak aspoň jsem měla čas pro sebe, což je asi jediné plus.
Takže jsem koukala na filmy, četla knihy a dokonce se učila. Starala jsem se o sebe atd:))

10 věcí, které dělá každý den.

8. října 2013 v 14:21 | V. |  Other
♥ | via Tumblr
1- Každé ráno přemýšlím co na sebe:D
2- Koukám na Vyvolený-_-
3- Bohužel i kouřím :)
4- Kontroluju blog ( Ikdyž se tu nic kontrolovat nedá:D)
5- Musím si prostě vždycky něco koupit!:D
6- Jsem s přítelem:)
7- Jsem na FB:D
8- Zpívám si:)
9- Mluvím blbosti, drmolím slova - Někdy mi až tak přeskočí že melu fakt hovadiny:D
10- Malaju se:D

A ještě nakonec že žvejkám furt žvejky:D Nebudu sem psát blbosti typu, jím, piju atd:D:D to nemá smysl :)
Jsou tu napsaný věci které dělám doopravdy každý den a trvalo mi docela dost dlouho to vymyslet:)

I don't have readers..

5. října 2013 v 20:53 | V. |  Vylévám si své Srdce
colorfull | Tumblr
A je tu. Zima, zima, zima. A za chvílí ještě větší, větší, větší zima. Brrrr.

Tak docela mě mrzí že, nemám návštěvnost, komentáře atd, atd.. Možná to bude i mnou, a nebo jen možná potřebuju udělat trochu jak se říká " díru do světa" . Stejně pořád marně doufám, že se vám tu bude líbit můj blog bude "oblibený" alespoň pro někoho, bude sem rád chodit a číst si každé mé slovo, jako já například u Mary Rose! :)
Snad se stane nějaký zlom, a bude se vám tu líbit, ale pro zatím se spokojím se vším. I jeden komentář mi udělá radost, fakt moc velkou! :)

Kam bych jednou chtěla vyrazit, díl 1.

3. října 2013 v 21:03 | V. |  Where I want to go..
New York
Myslím si že každý by chtěl do New Yorku, když vidí ty fotky a prostě to ostatní ty krásný ulice atd. No prostě úžasný!:) Kdo by nechtěl vidět Sochu Svobody, či Manhattan nebo se projít po Centrál parku, vyjet na největší mrakodrap. Podívat se na Broadwayi, a okouknout Brooklyn. A zažít si aspoň jeden den jako ve filmu:) Aspoň jednou jedenkrát prostě do New Yorku letenku a užít si krásnou dovolenou:3

s2
Paříš
Áno, kdo by se nechtěl podívat do Paříře na Louvre, Eiffelovu věž a vlastně prohlédnout si celé město, musí to být fakt zážitek, ale i já říkám že nebýt Eiffelovky není Paríš. Je to přeci zamilované město, proto bych vzala svojí Lásku a jela bych si tohle krásné město prohlédnout a prozkoumat!:)
Londýn
Tak to je typický, prostě každej musí jednou do Londýna, to je pravidlo!:D Snad skoro všichni tam byli, a všichni si odvezli fotku v červené budce!:D Nebo u červeného dvoupatrového autobusu!:D Chtěla bych se podívat na různé vejšky, Oxford, Cabridge, a také se podívat na ten hrad kde se točil Harry!:D Miluju Harryho:33 Omrknout Big Ben, svézt se v Londýnském oku a také si prohlédnout Tower a Tower Bridge! Aaa nakonec Buckinghamský palác.

Fotky v cč.