†Naděje umírá poslední.†

Kam bych jednou chtěla vyrazit, díl 1.

3. října 2013 v 21:03 | V. |  Where I want to go..
New York
Myslím si že každý by chtěl do New Yorku, když vidí ty fotky a prostě to ostatní ty krásný ulice atd. No prostě úžasný!:) Kdo by nechtěl vidět Sochu Svobody, či Manhattan nebo se projít po Centrál parku, vyjet na největší mrakodrap. Podívat se na Broadwayi, a okouknout Brooklyn. A zažít si aspoň jeden den jako ve filmu:) Aspoň jednou jedenkrát prostě do New Yorku letenku a užít si krásnou dovolenou:3

s2
Paříš
Áno, kdo by se nechtěl podívat do Paříře na Louvre, Eiffelovu věž a vlastně prohlédnout si celé město, musí to být fakt zážitek, ale i já říkám že nebýt Eiffelovky není Paríš. Je to přeci zamilované město, proto bych vzala svojí Lásku a jela bych si tohle krásné město prohlédnout a prozkoumat!:)
Londýn
Tak to je typický, prostě každej musí jednou do Londýna, to je pravidlo!:D Snad skoro všichni tam byli, a všichni si odvezli fotku v červené budce!:D Nebo u červeného dvoupatrového autobusu!:D Chtěla bych se podívat na různé vejšky, Oxford, Cabridge, a také se podívat na ten hrad kde se točil Harry!:D Miluju Harryho:33 Omrknout Big Ben, svézt se v Londýnském oku a také si prohlédnout Tower a Tower Bridge! Aaa nakonec Buckinghamský palác.

Fotky v cč.

Londýn:3
Paříš:3
....
No tohle vidět z okna:33

New York:3
 


Anketa

Kam by jsi nejradši vyrazila?

New York♥
Paris♥
London♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama