†Naděje umírá poslední.†

Prosinec 2013

Happy New Year!!

31. prosince 2013 v 21:31 | V. |  Vylévám si své Srdce
♥♥Adventure Time♥♥ | via Tumblr
Ahojte všichni! Jsem tu jen na skok, strašn teď spěchám, ale nemůžu vás přece ochudit o Mé krásné popřání do Nového roku, vím že by jste z toho potom nemohli usnout!:/ :DD Nee to byl only joke. Mám teďka dobrou náladu, zachvilku vyrážíme s kamarádkou pryč, ale pššt o.O
Tak já Vám tedy přeji, krásný, veselý a hlavně Štastný Nový rok 2014!! Ať se vám ve všem daří, hlavně těm ty co jsou v 9.třídě ať se jim povedou přijímací zkoušky! ( tak jako mě-_-) A také ať se Vám splní vše co si přejete! Jděte si za svými SNY!
Untitled
Užijte si dnešní poslední večer v roce 2013! Mějte se hezkyy:-*

Christmas 2013!

26. prosince 2013 v 20:36 | V. |  Vylévám si své Srdce
These things make me happy | via Tumblr
Tenhle článek bude spíše o dárkách, nějak nemám náladu vypisovat víc:D
No takžeeeee. Vánoce moc hezký. Pod stromečkem jsem našla hodně hezkých věcí, jsem vděčná úplně za všechno a ikdyž se mi třeba něco nelíbí tak i tak jsem:)!
Dostala jsem tedy Tablet ( Oooo, potlesk mamko (y) ) , trička, mikiny, rifle, velký rámečky z Ikey, kabelku, diář, peněženku a v ní 200,- :D:D, takovej stoleček do postele:D je to docela hustý , je tam zabudovaná lampička a takové ty věci:D:D, a kasičku, která se mi nedávno rozbila, takže se hodila, a pak nakonec knížky, laky, vonavky, řasenku, sprcháče no znáte to:D:D a úplně úžasnej pilník na nehty od Swarovskiho :3! Samozdřejmě nesměli chybět ponožky a kalhotky:D
A copak jste dostali vy? :) No jen se pochlubte:D!

Merry Christmas!<3

24. prosince 2013 v 15:56 | V. |  Vylévám si své Srdce
Merry Christmas!
Tak tedy přeji Vám hezké svátky a pohodový Vánoce, ať se vám splní co si přejete!:) Nepřejezte se!:D A snad pod stromečkem najdete hezké dárečkyy!:) Ještě jednou Šťastné a Veselé!

23.12.2013

23. prosince 2013 v 20:53 | V. |  Diary
My world
Trčím doma už 3 dny a snažím se dostat ze zákeřné nemoce. Sice mi je o dost líp, ale furt to není ono. Snad zítra budu zdravá! :) Za ty 3 dny jsem vypila tak 20 čajů:D:D Koukám se na pohádky, a nebo si čtu knížky:) To je pro mě super kombinace, Miluju čaj, čtení i vánoční pohádky:3
Takže zítra děcka:D:D Taky se tak těšíte?:3
Zítra vám napíšu co jsem dostala, tak se mi taky můžete pochlubit. Tak se zatím mějte, jdu se koukat na pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci :3!

Velká holka - Velkých 15!

21. prosince 2013 v 22:21 | V. |  Vylévám si své Srdce
Nějak se mi nechtělo psát na blog, a až teď jsem dostala náladu. ale tedy už je mi 15!:3

Před školou na mě čekal můj přítel s růžemi a bonboniérou Merci!:) Bylo to od něj strašně milé gesto.
A protože jsem dostala od mamky novej mobil, HTC Desire 601, tak snad budu přidávat i více fotek z mého života!:D S tím novým mobilem mě baví fotit. Vytky vypadají moc hezky a kvalitně teda podle mě:) Kdyžjsme přišla ze školy, mamka pro mě dělala překvapení. Na zemi leželi balonky a dost. Dort se Simpsonovími! Byl moc hezký a taky dobrý:D:3 ( Marge a Homer měli jakože stát, mamka byla pěkně naštvaná když to spadlo, protože šla koupit svíčky a najednou příjde domů a oni jsou dole:D:D určitě by to vypadalo líp)
Jinak ty halhoty jsou nový:3 z Tally Weijl:33

Dál jsem dostala voňavku Playboy se sprcháčem a sluchátkama, a taky voňavku Versace!!!:33!!
Kdyby jste nevěřili na tý krabici jde vidět můj zbrusu nový mobil:D:D A tahle fotka má hroznou grafiku, musela jsem jí o hodně změnšit:/

Tragédie!:///

16. prosince 2013 v 21:13 | V. |  Vylévám si své Srdce
To snad není možný:/

Jdu domů od přítele, a u stadionu je vrtulník, chvilku jsem se koukala, co se děje a apak jsem šla domů. Byl tam vrtulník, policie zaterasila cesty a sanitka. Když jsem byla ještě u něj koukali jsme se z okna.. jak to letadlo přistává..

A to nejhorší teprve příjde.. Náš malej Majk, kterýmu je 10 měsíců, svrhnul na sebe vařící vodu z konvice, prý byl celý popálený:/ Ježiš tyvole, kdybych to věděla rozeběhla bych se k tomu vrtulníku a začala brečet!:/ Chudinka malinkej, a ta blbá máma jeho, že ho neuhlídala:/!! Normálně jsem se rozbrečela když jsme to slyšela! Vrtulník byl pro něj, a prý to byl děsný pohled na něj. Chudinka malinkej:/ Vždyt je ještě malej, ani by to nemusel přežít:/ Letěl do Prahy na JIPku, mám strašný strach:/ snad to bude dobrý:// Tyvole ta jeho máma pitomá, fakt blbka!! Se mu budou smát, až bude veliký, že má jizvy a popáleniny, vždycky se někdo takovej najde. Ho budu chránit! Chudák kluk:/..

Už jen 4 dny!

15. prosince 2013 v 14:40 | V. |  Vylévám si své Srdce
Disney
Konečně. Těším se na to jak všichni budou říkat "Velká holka " sice je to trapný jak to říká každej,ale to je fuk. Je mi to jedno, Bez toho by to nebyli narozeniny. Těším se na ty dárky:3 Těším se na to.. až nebudu už v očích ta malá holka, která nic neumí.. Zlepšila jsem se ve škole, zlepšila jsem si své staré přátelství, nebo spíš obnovila a těším se strašně moc na ten pohled mé nejlepší kamarádky, jak bude závidět:D:D V tomhle je hrozná, závidí mi všechno co mám, je o půl roku mladší, takže má důvod k tomu, protože nás vždycky srovnávají, ale to ona je ta bohatá, a má všechno o co si řekne, ale to jde teď mimo mísu. Mám jí ráda, a nevím co bych bez ní dělala.. Ale každej má v sobě něco špatného. Třeba já, když to na mě příjde tak mluvím jako cigánky-_- No to je děsný,a le to samo prostě:D Ale to jsem taky trošku odbočila.
Nevím co bych měla dál psát, prostě se strašně moc nepopsatelně těším a na FB odpočítávám dny jak magor:D:D

About Me.

13. prosince 2013 v 20:35 | V. |  About Me
Spring break , dream !
TAGy

13.12.2013

13. prosince 2013 v 15:01 | V. |  Diary
sparklers || tumblr - image #1140707 by awesomeguy on Favim.com
Takže dneska, je fakt hroznej den. Asi mám špatnou karmu, že se mi v Pátek 13. dějou fakt divný věci. Ráno jsem vylila pití na postel a taky jsem si rozbila svoje prasátko na peníze, všude byli ostrý střepy, a navíc jsem vstala pozdě do školy. A aby toho nebylo málo tak jsem si až ve výtahu uvědomila , že nemám boty. Fakt super-_- Jsem teda zvědavá co bude dál.
Trošku jsem upravila menu, dala jsem nový obrázek sice už včera, a navíc jsem aktualizovala svoje nej. písničky, tak se kdyžtak podívejte a poslechněte. Jenom jsem chtěla dodat, že to není popořadě, nikde to tu nemám napsaný:D
Ještě dneska to tu trošku upravím, mám v tom trošku divnej systém, jsem fakt nějaká divná poslední dobou, nemám v ničem pořádek, kdyby jste viděli mojí skříň, talk bych se asi styděla:D:D

Tak večer, páčko:)! Užijte si den!

Crazy box.

8. prosince 2013 v 21:57 | V. |  Patlanice
Ježiš marja, tohle video mě tak rozesmálo, až to není možný. :D:D:D To je fakt úžasná věc,podívejte se na to až dokonce, je to fakt super video! Určitě se pobavíte!
BTW. Furt mi nejdou komentovat blogy, asi někomu vlezu na ntb nebo pc, jestli mu to tam funguje, jestli to není mým ntb:-) Tak snad už to půjde, Omlouvám se.. O:)