†Naděje umírá poslední.†

Diary

23.12.2013

23. prosince 2013 v 20:53 | V.
My world
Trčím doma už 3 dny a snažím se dostat ze zákeřné nemoce. Sice mi je o dost líp, ale furt to není ono. Snad zítra budu zdravá! :) Za ty 3 dny jsem vypila tak 20 čajů:D:D Koukám se na pohádky, a nebo si čtu knížky:) To je pro mě super kombinace, Miluju čaj, čtení i vánoční pohádky:3
Takže zítra děcka:D:D Taky se tak těšíte?:3
Zítra vám napíšu co jsem dostala, tak se mi taky můžete pochlubit. Tak se zatím mějte, jdu se koukat na pohádku O princezně Jasněnce a létajícím ševci :3!

13.12.2013

13. prosince 2013 v 15:01 | V.
sparklers || tumblr - image #1140707 by awesomeguy on Favim.com
Takže dneska, je fakt hroznej den. Asi mám špatnou karmu, že se mi v Pátek 13. dějou fakt divný věci. Ráno jsem vylila pití na postel a taky jsem si rozbila svoje prasátko na peníze, všude byli ostrý střepy, a navíc jsem vstala pozdě do školy. A aby toho nebylo málo tak jsem si až ve výtahu uvědomila , že nemám boty. Fakt super-_- Jsem teda zvědavá co bude dál.
Trošku jsem upravila menu, dala jsem nový obrázek sice už včera, a navíc jsem aktualizovala svoje nej. písničky, tak se kdyžtak podívejte a poslechněte. Jenom jsem chtěla dodat, že to není popořadě, nikde to tu nemám napsaný:D
Ještě dneska to tu trošku upravím, mám v tom trošku divnej systém, jsem fakt nějaká divná poslední dobou, nemám v ničem pořádek, kdyby jste viděli mojí skříň, talk bych se asi styděla:D:D

Tak večer, páčko:)! Užijte si den!

24.11.2013 - First snow!

24. listopadu 2013 v 21:43 | V.
snow flakes | Tumblr
Konečněěěě, sníhh:33 Zrovna jsem vyšla v 8 z baráku a začalo sněžit:3 Yeah!!!
Snad to ten měsíc vydrží do Vánoc ať je nemáme zase na blátě!:/
Jinak dneska proležený den, a menší procházka!:) Momentálně koukám na talent, a poslední dobou jsem si úplně zamilovala The Vampire Diaries!! Úplně zblázněná do toho!:3
A zřejmě jsem asi nemocná:/ Ee..
Moc času nemám, poslední dobou se snažím zaměřovat spíš na školu. A zatím mi to jde! Nevycáhzí mi naštěstí ani jedna 3! Yes!
Tak se mějte hezkyy, páá:-*

20.11.2013

20. listopadu 2013 v 22:12 | V.
disney | Tumblr
Ahojte!
- Tak dneska byl docela nudný den. Nuda ve škole. Nuda venku a nuda i doma. Tak jsem vzala peníze a šla si do obchodu koupit teplý ponožky a kapesníky s Phineasem a Ferbem:3 jsem z nich úplně nadšená:3:D:D Je to tak roztomilé:)
- Byla jsem u kamarádky a dělali jsme projekt o Buddhismu. Bylo ro docela fajn. Poslouchali písničky a pracovali.
- Nakonec jsem šla ven s přítelem. Byla docela zima-.- Dost velká zima. Tak jsme šli radši k němu. Zkoukli jsme film Turbo! Moc hezkej film! Fakt doporučuji!:)
- No a teď jsem doma už zalezlá v postely s mokrýma vlasama, s čajíkem a Disney, zachumlanmá v teple.
Good Morning ❤️
No a důvod proč jsem tu nebyla?
Neměla jsem k dispozici ntb, protože mamka dala svůj do opravny a tak byla furt na mém, má práci takovou, že potřebuje být na ntb, 24 hodin denně.
Tak se zatím mějte! Hezký den!

13.11.2013

13. listopadu 2013 v 22:14 | V.
EVERYDAY IS A SECOND CHANCE.〰
Zdravím!
Dneska jsem se rozhodla to tu trošku předělat, dát nový rubriky atd. Na layoutu nebudu dělat nic extra, přece jenom to i takhle vypadá hezky, v jednoduchosti je krása. A mě se to takhle líbí.

Dnes jsem začala dělat pokus na PŘ,CH a to Krystalizace soli. Jsem zvědavá, prá to bude hotový tak za
2 týdny někdy týden, podle podmínek no. Dělám tedy 2 misky. Jednu pořáíd u topení aby to rychelo uschlo a jedna na parapetě nad topením, tak jsem zvědavá. Doufám, že za to dostanu aspon jedničku:D Když to dělám dobrovolně, a jsem vlastně jediná koho to ve škole zajímalo. Kdyby někoho zajímalo tak vám můžu napsat, jak jsem to udělala:-)

Snad jste se dnes měli hezky, a zítra vám přeju krásný den! Snad nebude zase zima. Brr:/
 
 

Reklama