†Naděje umírá poslední.†

General

Proč mám ráda zimu?

1. prosince 2013 v 10:19 | V.
Zima je pro mě velmi hezké období, nemyslím to, že se fakt klepeme zimou, když jsme 5 minut venku, ale ta atmosféra. Možná je to také způsobené tím, že jsem se v prosinci narodila, a strašně se mi líbí, jak je to všude bílé a tak prostě:). Napadlo mě napsat něco o tom proč mám ráda zimu.
Tumblr | via Tumblr
Jsem ráda, že je konečně tu, za chvilku narozeniny, pak Vánoce. Strašně se těším, tyhle svátky mám ráda. A to nemluvím o Čertu a Mikulášovi:3 Takových sladkostí:3 Joou, už se vážně těším.
weather
Oblečení
Strašně, strašně, strašně moc Miluju svetry, šály, teplé legíny a kozačky. Vždycky jsem kozačky nesnášela, protože je pro m fakt těžké sehnat nějak= které by mi seděli a líbili se mi. Ale i přesto, když vidíš ty hezké fotky, jsem si je strašně oblíbila a dokonce jsem si usmyslela, že si je musím je t do Pray, abych sehnala fakt nějaké šlupy!
Domá mám tak něco málo přes 16, právě jsem je spočítala, ale vím že mi ještě nějaký chybí:D Prostě svetry to je moje
Christmastree 🎄
Vánoce
Kdo by Nemiloval Vánoce? Snad jenom Grinch!:D Ta vůně... ta vůně to je něco tak úžasnýho! Nejvíce mi vánoce připomíná vůně perníčku a cukroví, ale ještě víc jablko se skořicí:3 Je to tak nadherná vůně! Mohla bych tu psát a psát. Důvody proč mám tak ráda Vánoce. Ráda nakupuji dárky a ráda dostávám, je to moc hezký pocit vidět někoho štastného:)! Jsem opravdu ráda, když pod stromečkem rozbalím dárek a je tam to, co jsem si nejvíc přála! Je to nádherný pocit! A taky mám ráda, když někdo rozbalí dárek ode mě, a líbí se mu a má radost! K nezaplacení!:)

Počasí
Sníh. Sníh je něco úžasného, neříkejte že v zimě nečekáte na sníh? Kždy vidíte jak sněží, že si nenapíšete status na FB:D:D " Sněěžííí" :D No, já osobně jsem tohle neudělala, ale když poprvé zasněží, tak je to pro mě krásný pocit, jít se se svým přítelem projít. Vypadá to fakt hezky, když se koukáte na svoje město je je celá v "bílém kožíšku" , je to příjemná změna, od té zelené:D Mám ráda bílou, takže je to pro mě fakt nádherná věc.

Ja vím..Vím. Psala jsem hodně " Miluju " a " mám ráda " :D:D Ale to prostě samo!
Napsala bych toho mnohem, mnohem víc, ale vím , že by si to nikdo nečetl, až do konce. :)

Představení.

23. září 2013 v 20:49 | V.
Tak nejlepší by bylo na začátek se spolu trochu seznámit.

Mé jméno je Veronika, a budu se podepisovat pod přezdívkou V.
Jelikož nemám na vymýšlení přezdívek příliš bujnou fantazii, nic lepšího mě nenapadlo, ale určitš plánuji si změnit přezdívku, protože takovouhle jednoduchou mají skoro všichni.

Bydlím v Chomutovském okresu, ale nic víc nic míň vám k tomu neřeknu. Ještě by jste mě někdo přepadl a to já vážně nechci:D:D Jen jednou jsem se stěhovala, z nedalekého města cca 20km daleko.

Je mi 14 let, ale fakt na tomhle věku mění to že v 19.Prosince mám narozeniny. Chodím do 9.třídy, kterou si chci pořádně užít , jelikož je to poslední rok na základce.

Mám 1 bratra, se kterým nežiju, a 1 nevlastní sestru, kterou jsem viděla 2x v životě.
A nakonec bych o sobě ctěla říct že mám kluka, se kterým jsem 1 rok a 7 měsíců.

Tak tedy jen pár faktů o mě, protože s postupem času budu jistě přidávat více a více článků About Me!
 
 

Reklama