†Naděje umírá poslední.†

Patlanice

Crazy box.

8. prosince 2013 v 21:57 | V.
Ježiš marja, tohle video mě tak rozesmálo, až to není možný. :D:D:D To je fakt úžasná věc,podívejte se na to až dokonce, je to fakt super video! Určitě se pobavíte!
BTW. Furt mi nejdou komentovat blogy, asi někomu vlezu na ntb nebo pc, jestli mu to tam funguje, jestli to není mým ntb:-) Tak snad už to půjde, Omlouvám se.. O:)

Instagram.

20. října 2013 v 4:05 | V.

Instagram.
Aplikace, která pohltila všechny teenagery. I mě:D Snad každá holka s androidem si prošli touhle appkou, nejen holky, ale i kluci. Pár jich znám. Instagramové období nekončí a taky dlouho končit nebude. Přiznám se že i já ráda přidávám fotky a jsem nadšená z každého lajku či komentu. Ale mému přítelovi se to moc nelíbí, říká, že je to hrozná appka, k ničemu že se tam nic jiného dělat nedá. ( Mimochodem zkusil si to taky:D) Tak se to snažím omezovat:)
Obvyklé fotky na Instagramu jsou jídlovky, neboli že si vyfotí jídlo co si doma krásnýho připravil, nebo jak byl v Mekáči či KFC, ano i já takovou fotku mám:D:D . Dále jsou umělecké fotky krajiny, dětí atd, atd .. A nakonec tedy sebe. Vlastně se dá vyfotit vše co jde a sdílet to s ostatními:D Také se můžeme podívat přes počítač, ale nedají se touto cestou přidávat fotky, jen lajkovat:) Patří mezi velmi oblíbené appky.
Navíc je také fajn, že si můžeme vlastně upravit fotky, a sdílet to na FB či jiných sociálních sítích
Mám tuhle appku ráda, a nejsem tu určitě sama:D!:)
 
 

Reklama