†Naděje umírá poslední.†

Rady a tipy

Rady z mého Víkendu 0.1

30. září 2013 v 20:48 | V.
Rady z mého víkendu, no moc toho nebylo:D

Chceš zhubnout?? Běžte si zaběhat, v tomhle počasí je to super a navíc mít pro sebe trošku klidu by bylo přece fajn ne? Můžete si pustit a přemýšlet a vybít si možná i nějaký ten stres!:)

Chceš se podívat na nějaký film?? Stáhni si Hotel Transylvánie! Je to fakt pecka film, rozhodně se u toho pobavíš:D Stala se mým nejoblíbenějším anymákem hned po Rio!:D

Máš něco do školy?? Udělej si úkoly, připrav si, slep si sešity, a dělej si třeba nadpisy nebo čtenářský deník, no je toho dost:)!

Nudíš se?? Zkus si namalovat linky nebo se nějak celkově namalovat, zkusit stíny atd. Stojí to za to, dostaneš to malování pak do ruky!:)

Tak to je vše!:)

Billboard Hot 100

25. září 2013 v 13:07 | V.

Jestli se nudíte a chcete se nějak zabavit, tak právě proto vám sem dávám tenhle článěk, který je o Americké Hitparádě nejlepší písniček. Pokud třeba hledáte nějakou písničku nebo si jen tak zaposlouchat, je pro to Billboard přímo stvořený. Já tím často zabíjím čas a vlastně takhle hledám i nějaký písničky, nebo se odzvídám o nových :) Příjde mi to jako dobrá věc. Ve videu je sice 50 nejlepších písniček a to jen ukázek, ale stejně to zabere dost času :)

A tady už je video pro tento týden!:)

 
 

Reklama