†Naděje umírá poslední.†

Vylévám si své Srdce

My friend.

5. února 2014 v 0:45 | V.
Nevím jak mám u tohoto článku začít. Tak půjdu rovnou na věc.
Jelikož sleduji (nebo spíš odebírám) mojí kamarádku na YTB, tak jsem viděla její video a vím jak každýho dokáže rozesmutni to, že nemá shlédnutí atd.. Tak jsem vás jenom chtěla poprosit, kdyby jste se třeba jenom nemrkly na video nebo na její blog. Pokud vím nic vám to neudělá. Nebo teda jestli jo klidně si mi postěžujte:D:D
Je to strašně milá holka, teda když jí znáte déle, je to taková střelená husa:D:D (berte to ze srandy)

Ale moc bych vás prosila, jestli se vám to nelíbí, tak to prostě nějak nekomentujte, nikdo není dokonalý.
PS: No a? Tak má růžový vlasy. Svět se nezbortí-.-

Děkuji moc!

February.

2. února 2014 v 22:12 | V.
| Tumblr
Konečně už je únor. Poslední měsíc zimy. Konečněěěě!
Už se těším na jaro, až budu moct nosit ty super hadříky co jsem si koupila, ale kdyby si je vzala teď v zimě a na to bundu, vypadala bych jak největší debil. Už aby začalo být tak 15°C. Nebo víc, nestěžovala bych si:D

A ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli by jste chtěli články třeba. Já nevím:D Moje outfity. Nebo podobně. Recenze na kosmetiku, nějaký ty moje sbírky třeba atd. Když tak napište konkrétně co by se vám líbilo:)!

Prospěla s vyznamenáním!<3

30. ledna 2014 v 20:41 | V.
Dreamer
Tak jak jste si asi mohli všimnout z nadpisu.
Obávané 3 z AJ jsem se vyhla!!! A prospěla s vyznamenáním!!!!!!!!!!
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
A jak jsem říkala, že se rozbrečím, když dostanu trojku, tak já jsem brečela i tak.. ŠTĚSTÍM. Joo asi si hodně říkáte, že jsem citlivka, ale já jsem na sebe fakt pyšná. A moje emoce byli úplně hroznš veliký a nedalo se to vydržet.
Ta euforie co jsem měla, bylo něco úžasnýho:D!!
Takže mám tedy jenom 3 dvojky a to z Češtiny, Angličtiny a matematiky!
Jsem na sebeee mooooc hrdá<3

Jsem to ale Rebel..

24. ledna 2014 v 23:53 | V.
Don't let them say you ain't beautiful | via Tumblr
Zas tak dlouhá doba to nebyla ne? Nebo snad jo? 14 dní není moc:D
Známky uzavřené, já jsem klidná a nadmíru spokojená.
Ale přísahám vám všem!
Že jestli dostanu 3 z AJ!!
Tak se rozbrečím.
A to na fest.
-_-
Přece jsem se nesnažila, jen tak pro nic za nic ne?
Copak já můžu za to, že ta učitelka je na mě zasedlá?!?!!?!
Bezcitná je.
Zlá je.
Nemám jí ráda.

Stop.

10. ledna 2014 v 22:46 | V.
people change
Moc se všem omlouvám, ale nebudu tu zhruba do vysvědčení nebo než skončí období zkoušek! Moc mi na to záleží a už tak jsem zkazila už 2 zkoušky! Takže ted nebude čas! Omluvte mě prosím všichni a hlavně má " Darlings " že tu nebudu!

Happy New Year!!

31. prosince 2013 v 21:31 | V.
♥♥Adventure Time♥♥ | via Tumblr
Ahojte všichni! Jsem tu jen na skok, strašn teď spěchám, ale nemůžu vás přece ochudit o Mé krásné popřání do Nového roku, vím že by jste z toho potom nemohli usnout!:/ :DD Nee to byl only joke. Mám teďka dobrou náladu, zachvilku vyrážíme s kamarádkou pryč, ale pššt o.O
Tak já Vám tedy přeji, krásný, veselý a hlavně Štastný Nový rok 2014!! Ať se vám ve všem daří, hlavně těm ty co jsou v 9.třídě ať se jim povedou přijímací zkoušky! ( tak jako mě-_-) A také ať se Vám splní vše co si přejete! Jděte si za svými SNY!
Untitled
Užijte si dnešní poslední večer v roce 2013! Mějte se hezkyy:-*

Christmas 2013!

26. prosince 2013 v 20:36 | V.
These things make me happy | via Tumblr
Tenhle článek bude spíše o dárkách, nějak nemám náladu vypisovat víc:D
No takžeeeee. Vánoce moc hezký. Pod stromečkem jsem našla hodně hezkých věcí, jsem vděčná úplně za všechno a ikdyž se mi třeba něco nelíbí tak i tak jsem:)!
Dostala jsem tedy Tablet ( Oooo, potlesk mamko (y) ) , trička, mikiny, rifle, velký rámečky z Ikey, kabelku, diář, peněženku a v ní 200,- :D:D, takovej stoleček do postele:D je to docela hustý , je tam zabudovaná lampička a takové ty věci:D:D, a kasičku, která se mi nedávno rozbila, takže se hodila, a pak nakonec knížky, laky, vonavky, řasenku, sprcháče no znáte to:D:D a úplně úžasnej pilník na nehty od Swarovskiho :3! Samozdřejmě nesměli chybět ponožky a kalhotky:D
A copak jste dostali vy? :) No jen se pochlubte:D!

Merry Christmas!<3

24. prosince 2013 v 15:56 | V.
Merry Christmas!
Tak tedy přeji Vám hezké svátky a pohodový Vánoce, ať se vám splní co si přejete!:) Nepřejezte se!:D A snad pod stromečkem najdete hezké dárečkyy!:) Ještě jednou Šťastné a Veselé!

Velká holka - Velkých 15!

21. prosince 2013 v 22:21 | V.
Nějak se mi nechtělo psát na blog, a až teď jsem dostala náladu. ale tedy už je mi 15!:3

Před školou na mě čekal můj přítel s růžemi a bonboniérou Merci!:) Bylo to od něj strašně milé gesto.
A protože jsem dostala od mamky novej mobil, HTC Desire 601, tak snad budu přidávat i více fotek z mého života!:D S tím novým mobilem mě baví fotit. Vytky vypadají moc hezky a kvalitně teda podle mě:) Kdyžjsme přišla ze školy, mamka pro mě dělala překvapení. Na zemi leželi balonky a dost. Dort se Simpsonovími! Byl moc hezký a taky dobrý:D:3 ( Marge a Homer měli jakože stát, mamka byla pěkně naštvaná když to spadlo, protože šla koupit svíčky a najednou příjde domů a oni jsou dole:D:D určitě by to vypadalo líp)
Jinak ty halhoty jsou nový:3 z Tally Weijl:33

Dál jsem dostala voňavku Playboy se sprcháčem a sluchátkama, a taky voňavku Versace!!!:33!!
Kdyby jste nevěřili na tý krabici jde vidět můj zbrusu nový mobil:D:D A tahle fotka má hroznou grafiku, musela jsem jí o hodně změnšit:/

Tragédie!:///

16. prosince 2013 v 21:13 | V.
To snad není možný:/

Jdu domů od přítele, a u stadionu je vrtulník, chvilku jsem se koukala, co se děje a apak jsem šla domů. Byl tam vrtulník, policie zaterasila cesty a sanitka. Když jsem byla ještě u něj koukali jsme se z okna.. jak to letadlo přistává..

A to nejhorší teprve příjde.. Náš malej Majk, kterýmu je 10 měsíců, svrhnul na sebe vařící vodu z konvice, prý byl celý popálený:/ Ježiš tyvole, kdybych to věděla rozeběhla bych se k tomu vrtulníku a začala brečet!:/ Chudinka malinkej, a ta blbá máma jeho, že ho neuhlídala:/!! Normálně jsem se rozbrečela když jsme to slyšela! Vrtulník byl pro něj, a prý to byl děsný pohled na něj. Chudinka malinkej:/ Vždyt je ještě malej, ani by to nemusel přežít:/ Letěl do Prahy na JIPku, mám strašný strach:/ snad to bude dobrý:// Tyvole ta jeho máma pitomá, fakt blbka!! Se mu budou smát, až bude veliký, že má jizvy a popáleniny, vždycky se někdo takovej najde. Ho budu chránit! Chudák kluk:/..

Už jen 4 dny!

15. prosince 2013 v 14:40 | V.
Disney
Konečně. Těším se na to jak všichni budou říkat "Velká holka " sice je to trapný jak to říká každej,ale to je fuk. Je mi to jedno, Bez toho by to nebyli narozeniny. Těším se na ty dárky:3 Těším se na to.. až nebudu už v očích ta malá holka, která nic neumí.. Zlepšila jsem se ve škole, zlepšila jsem si své staré přátelství, nebo spíš obnovila a těším se strašně moc na ten pohled mé nejlepší kamarádky, jak bude závidět:D:D V tomhle je hrozná, závidí mi všechno co mám, je o půl roku mladší, takže má důvod k tomu, protože nás vždycky srovnávají, ale to ona je ta bohatá, a má všechno o co si řekne, ale to jde teď mimo mísu. Mám jí ráda, a nevím co bych bez ní dělala.. Ale každej má v sobě něco špatného. Třeba já, když to na mě příjde tak mluvím jako cigánky-_- No to je děsný,a le to samo prostě:D Ale to jsem taky trošku odbočila.
Nevím co bych měla dál psát, prostě se strašně moc nepopsatelně těším a na FB odpočítávám dny jak magor:D:D

Píšu, píšu, ale pořád nic.

3. listopadu 2013 v 22:48 | V.
(3) Likes | Tumblr
Nadpis má mnoho dvojsmyslů. Ale tím myslím, že mám mnoho článků v sekci " Rozepsané" . Jsou sice už hotové , ale momentálně se nehodí do tohohle období, nebo tam mám moc věcí o sobě a to si myslím, že teď není vhodné sem dát. Protože nemám zatím velikou návštěvnost.
Tenhle článek bude celkem o ničem, protože už teď nevím o čem mám psát. V poslední době se toho stalo hodně, ale myslím, že nejste zvědavý co dělám, nebo jak jsem se měla. Kdyby si tenhle článek fakt někdo přečetl celý, což si nemyslím, tak mi prosím poradtě o čem bych měla psát a jestli chtete nějaké nové rubriky:)
Tak tím bych to ukončila a popřeju vám Good Night!

Fucking Facebook.

2. listopadu 2013 v 23:04 | V.
kurva.
Zasranej Facebook.

Všude jenom falešný lidi, na hlavní zdi je pornostránka, fotky totálně vymaštěných holek s kozama venku a labilní statusy typu jdu se vysrat, byla jsem venku s .... a s...., všude samé žirafy, jako kdyby to byl nějaký hit.
Kurva kde to žijem.

Why?

30. října 2013 v 21:27 | V.
Tumblr
Nechápu to..
Proč mají vždycky štěstí, ty namyšlený a sobecký krávy.( s prominutím, neberte to nikdo osobně)
Proč to tak je dané? Proč lidi, kteří jsou laskavý a nesobecký, nebo chytří, mají smůlu.
Nechápu to. Všude kam se podívám, tak si říkám, kde berou na ty svoje iPhony, iPody a iMacy a luxusní a značkový věci. Nevyhledávám tyhle věci ikdyž nevadilo by mi něco takového vlastnit:D:D Ale proč zrovna ony, ty namyšlené a sobecké holky mají vše o co jsi řeknout. Snažím se dělat pro to vše, ale stejně mi to nevýjde. Proč jsou tak krásné a s nádhernou postavou a mají všechno, ale ještě se vytahovat a mít nos nahoře to mě tak neskutečně vytáčí. jo klidně, přeju jim to, ale ať si to laskavě nechají pro sebe a nedělají ze sebe modelku, Tak strašně mě to vytáčí!

A taky mě štve.. To musím krásná a bohatá aby aspoň někdo uznával mojí tvrdou práci! Aby jste se chodili? Mám být namyšlená a zlá se vším, aby jste mi záviděli, jenže když to člověk má tak ho jenom pomlouváte, co po mě chcete, aby jsem měla aspon nějaké čtenáře?! Ale proč to sem vůbec píšu, když si to nikdo neprečte. No to je fuk.

Článek bez smyslu, ale potřebovala jsem se vypsat...

No signal.

11. října 2013 v 23:45 | V.
Tumblr
Normálně horor, děs a hrůza. Máma odpojila nějaký kabel na WiFi routeru, ale nevěděla kam patří, tak jsem říkala ať počká na tátu, že to spraví. A řekla jsem jí, aby už to nechala být, a ať za žádnou cenu nemačká ten "čudlík" vzadu, že se to celý resetuje. A co se samozdřejmě stalo? Zmáčkla ho. 4 dny bez netu. Ale tak aspoň jsem měla čas pro sebe, což je asi jediné plus.
Takže jsem koukala na filmy, četla knihy a dokonce se učila. Starala jsem se o sebe atd:))
 
 

Reklama